
Підвісний світильник Nowodvorski Luxora LED 11707
24 121 ₴
- В наявності
- Код: 187079171
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Nowodvorski 11707 Лампа стельова Люстра Прозора Салон Сучасний класичний LED інтегрований LED IP20. ◾◾. Офіційний дистриб'ютор. – гарантія оригінального продукту. Пряме співробітництво з виробником. – рекламації завжди на вашу користь. Експресова доставка. – 24 години до 3 днів. Привітне і професійне обслуговування клієнтів та консультації. Польська марка. – підтримуєте якість і польську марку. Пошкоджений продукт? Замінимо в більшості випадків без необхідності повернення! Пропонуємо повний сервіс гарантійний і післягарантійний в Польщі. Предметом аукціону є оригінальний продукт польського.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Прозорий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 35 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Мoдель | Luxora Oval |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Стекло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 350 мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 121 ₴

