
Підвісна прямокутна лампа Quintiesse Inizio LED 46W 3000K золота Qn-Inizio-Lp-S-Bg (Qniniziolpsbg)
96 841 ₴
- В наявності
- Код: 187079252
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Підвісна лампа прямокутна Inizio QN-INIZIO-LP-S-BG LED 46W 3000K золота в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення легко впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма забезпечить, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, сприятливу для зустрічей з друзями, а також допоможе розслабитися після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель виготовлена з практичних і міцних.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розміри | |
| Ширина | 84 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 14 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 14 см |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | G |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Жовтий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 96 841 ₴






