
Плафон Tk Lighting Calisto Juta біло-коричневий 4Xe27 11046
9 192 ₴
- В наявності
- Код: 187079396
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Tk Lighting - Плафон Calisto Juta 4Xe27 Білий коричневий (11046). це відмінний вибір для тих, хто прагне поєднати. естетику. з. функціональністю. Цей плафон, завдяки своєму унікальному дизайну, вносить до інтер'єру елегантність та характер. Ідеально підійде в різних аранжуваннях, від сучасних до рустикальних, забезпечуючи відповідне освітлення в кожному приміщенні. Ключові характеристики. Обираючи стельові лампи, варто звернути увагу на їх. енергоефективність.,. стиль. та. багатофункціональність. Плафон Calisto Juta. вирізняється.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TK Lighting |
| Колір | Білий |
| Цоколь | E27 |
| Розміри | |
| Висота | 16.5 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 50 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 50 |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 15W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, Скандинавський, Російський |
| Тип | Плафоны |
| Енергетичний клас | F |
| Основні атрибути | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
| Тип світильника | Стельовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 192 ₴

