
Підвісна лампа Moosee Molekuy Alure золота прозора Mse1501100551
34 422 ₴
- В наявності
- Код: 187079422
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. MOOSEE лямпа підвісна ALURE OVAL 120 золота. Вияв розкоші та сучасного стилю. Овальна конструкція зі сталі з блискучим золотим оздобленням вражає сяйвом і вносить до інтер'єру нотку гламурності. Ніжні, скляні абажури у формі куль оточують раму, створюючи ефектну композицію, яка красиво розсіює світло. Лямпа не лише освітлює простір, але й стає яскравою декорацією, що привертає погляди своєю легкістю та унікальною формою. Золотий колір додає тепла, а прозорі абажури вносять легкість, чудово поєднуючись з.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 55 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 55 |
| Кількість джерел світла | 20 джерел |
| Мoдель | Alure |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Вітальня |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 422 ₴






