
Підвісна лампа Moosee Rocio золоті кулі Mse1501100552
24 223 ₴
- В наявності
- Код: 187079450
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. MOOSEE лямпа підвісна ROCIO золота. Унікальне поєднання елегантності та витонченості в сучасному виконанні. Легка, золота конструкція створює делікатне кільце, на якому розміщені матові, білі абажури кулеподібної форми. Тонке поєднання скла та металу надає всьому надзвичайно гармонійного характеру, який чудово впишеться як у вітальні, їдальні, так і в стильному офісі. Rocio привертає увагу і створює атмосферне, розсіяне світло, підкреслюючи атмосферу інтер'єру. Золота версія додає інтер'єру розкоші та блиску, тоді як доступна чорна версія пропонує.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 290 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 18 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 18 |
| Клас енергоспоживання | A |
| Мoдель | Rocio |
| Марка | Moosee |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 223 ₴






