
Витяжка Globalo Silentio 60.2 біла з турбіною TW 1.2
39 213 ₴
- В наявності
- Код: 187345347
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Витяжка кухонна GLOBALO Silentio 60.2 White + Турбіна TW 1.2. Витяжка Silentio 60.2 White з віддаленою турбіною TW 1.2. Silentio 60.2 White + турбіна TW 1.2. це рішення, створене для людей, які цінують. абсолютну тишу на кухні. і сучасний дизайн. Завдяки перенесенню турбіни за межі приміщення приготування їжі стає майже безшумним, а продуктивність залишається на найвищому рівні. Віддалений двигун у витяжці кухонній - це рішення, яке. переносить джерело шуму за межі кухні. – наприклад, на горище, до гаража або до іншого господарського приміщення. Завдяки цьому робота пристрою є надзвичайно.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GLOBALO |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина, мм | 27.5 мм |
| Гучність | 54dB |
| Діаметр виходу повітря (см).1 | 15 |
| Жировий фільтр | Алюмінієвий |
| Кількість жирових фільтрів | 1 |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Мoдель | SILENTIO_60_2_WHITE_+_TW_1_2 |
| Максимальна гучність | 69 dB |
| Мінімальна гучність | 54 dB |
| Потужність | 200 |
| Потужність освітлення | 5 |
| Виробник.1 | Globalo |
| Продуктивність витяжки (м3/год) | 375 |
| Степені потужності вентилятора | 4 |
| Тип витяжки | Підвісний |
| Тип освітлення | LED |
| Керування | Сенсорне |
| Функції | Витяжка |
| Колір | Білий |
| Енергетичний клас | B |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 213 ₴






