
Витяжка Globalo Silentio 60.2 чорна з турбіною TZ 1.1
55 275 ₴
- В наявності
- Код: 187345349
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Витяжка кухонна GLOBALO Silentio 60.2 Black + Турбіна TZ 1.1. Витяжка Silentio 60.2 Black з віддаленим двигуном TZ 1.1. Silentio 60.2 Black + турбіна TZ 1.1. це рішення, створене для людей, які цінують абсолютну тишу на кухні та сучасний дизайн. Завдяки перенесенню турбіни за межі приміщення приготування їжі стає майже безшумним, а продуктивність залишається на найвищому рівні. Віддалений двигун у витяжці кухонній - це рішення, яке переносить джерело шуму за межі будівлі. – на фасад. Завдяки цьому робота пристрою є надзвичайно тихою, а комфорт приготування значно зростає. - Максимальна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GLOBALO |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Підвісна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина, мм | 27.5 мм |
| Гучність | 54dB |
| Діаметр виходу повітря (см).1 | 15 |
| Жировий фільтр | Алюмінієвий |
| Кількість жирових фільтрів | 1 |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Мoдель | SILENTIO 60.2 BLACK + TZ 1.1 |
| Максимальна гучність | 69 dB |
| Мінімальна гучність | 54 dB |
| Потужність | 200 |
| Потужність освітлення | 5 |
| Виробник.1 | Globalo |
| Продуктивність витяжки (м3/год) | 345 |
| Степені потужності вентилятора | 4 |
| Тип освітлення | LED |
| Керування | Сенсорне |
| Функції | Витяжка |
| Колір | Чорний |
| Енергетичний клас | B |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 275 ₴






