
Вбудований холодильник Vestfrost VR-BB27633H0DD
56 671 ₴
- В наявності
- Код: 187391088
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Стиль і свіжість на довше. Зразкове поєднання. Холодильник-морозильник для вбудовування. VESTFROST VR-BB27633H0DD. це прихована сила щоденного комфорту. Дискретно. вписується у вбудовану кухню, а водночас приховує в собі сучасні технології, які дбають про. свіжість продуктів, зручність використання. і сучасний стиль життя. Це пристрій, створений з думкою про тих, хто цінує. естетичну гармонію і функціональність. в одному. Система NoFrost Multi. Сучасна система охолодження. NoFrost Multi - це два незалежні повітряні потоки,. які впливають на рівномірну температуру в кожній.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vestfrost |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 177 мм |
| Глибина | 54.5 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 36 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двостороннє кріплення дверей | Да |
| Дистрибуція | Vestel |
| Використовувані технології | LED освітлення, Сенсорне керування, No Frost Multi, Камера свіжості |
| Кількість зовнішніх дверей | 2 |
| Кількість ящиків у морозильній камері | 3 |
| Мoдель | VR-BB27633H0DD |
| Марка | Vestfrost |
| Об'єм морозильних камер (N) | 63 |
| Об'єм холодильних камер (N) | 170 |
| Корисний об'єм морозильної камери | 63 |
| Розташування морозильної камери | Знизу |
| Тип | З нижньою морозильною камерою |
| Функції | LED освітлення, Сигналізація відкритих дверей, Освітлення |
| Колір | Білий |
| Енергетичний клас | D |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 671 ₴






