
Вбудована посудомийна машина ETA 45 basic ETA239590001C
26 642 ₴
- В наявності
- Код: 187413362
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вбудована посудомийна машина ETA 239590001C з місткістю 10 комплектів посуду. оснащена 9 програмами миття для різних типів посуду та забруднень. Рівень шуму становить 44 дБ завдяки цифровому інвертору, що забезпечує тиху роботу. Функція автоматичного відкриття дверцят після завершення циклу полегшує розвантаження посуду. Енергетичний клас C. Поставляється з польською інструкцією. Включено сервісне обслуговування протягом 10 років. Доставка зі складу 5-10 днів. Ми є авторизованим дистриб'ютором ETA в Польщі з 20-річним досвідом роботи. ETA має понад 80-річну історію виробництва побутової техніки в Європі. При купівлі ви отримуєте гарантію якості та повний спектр сервісних послуг, включаючи доставку door-to-door.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETA |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 81.5 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Ширина | 44.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Річне споживання енергії | 215 кВтч |
| Використовувані технології | Aqua Stop |
| Клас емісії шуму | B |
| Клас енергоефективності | C |
| Кількість програм | 9 |
| Мoдель | ETA239590001C |
| Марка | ETA |
| Корисна місткість | 10 комплектів |
| Споживання енергії за цикл | 0,59 кВтч |
| Тип панелі | Прихована |
| Керування | Електронне |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 642 ₴






