
Витяжка Iseasy TV5290D4-CC-I2
11 459 ₴
- В наявності
- Код: 187445198
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Витяжка IsEasy TV1360D4-CC-I2. Витяжка IsEasy TV1360D4-CC-I2 поєднує елегантний дизайн з високою функціональністю. Завдяки продуктивності 524 м³/h ефективно усуває запахи, пару та жир, дбаючи про свіже повітря у вашій кухні. Відрізняється також інтуїтивно зрозумілою сенсорною панеллю, енергоефективним LED-освітленням та тихою роботою. Висока продуктивність всмоктування. Потужний двигун забезпечує ефективне видалення парів навіть під час інтенсивного приготування їжі. Чотири рівні швидкості дозволяють налаштувати потужність відповідно до актуальних потреб, а всмоктування на рівні 524 м³/h гарантує швидке очищення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | isEasy |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас енергоефективності | A |
| Мoдель | TV1360D4-CC-I2 |
| Марка | IsEasy |
| Потужність | 100 W |
| Степені потужності вентилятора | 4 |
| Тип витяжки | Каминний |
| Тип освітлення | LED |
| Керування | Електронне |
| Колір | Чорний |
| Шумність | 58dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 459 ₴


