
Витяжка Maan Tytan 3 60 біла
14 597 ₴
- В наявності
- Код: 187487615
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Tytan 3 60 Gest. Tytan 3 60 Gest – сучасна витяжка під шафу 60 см з безконтактним управлінням. Мінімалістичний вигляд, тихий режим роботи та управління жестами. – все, що вам потрібно в сучасній кухні. Доступний у двох кольорах - чорному та білому. Дискретна конструкція, максимальна функціональність. це витяжка під шафу 60 для вбудовування, яка ідеально вписується в простір кухонних меблів. Його проста, елегантна форма робить його непомітним, а водночас він чудово виконує свою функцію – ефективно видаляє пару, жир та запахи з вашої кухні. Безконтактне.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maan |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Ширина | 59.6 мм |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 23.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Жироуловлювальний фільтр | Металевий |
| Клас енергоефективності | B |
| Мoдель | Tytan 3 60 Gest Biały |
| Продуктивність витяжки [м3/год] | 615 |
| Степені потужності вентилятора | 4 |
| Тип освітлення | LED |
| Керування | Керування жестом |
| Функції | Витяжка |
| Колір | Білий |
| Шум | 67dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 597 ₴



