
Вбудована пральна машина Sharp ES-NIB714BWNA-PL
27 340 ₴
- В наявності
- Код: 187506136
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Для всієї родини. Елегантність і безпека. SHARP ES-NIB714BWNA-PL. це пральна машина. для вбудовування., яка впишеться у вбудовану кухню або ванну кімнату, зберігаючи. стильову єдність. Вашого інтер'єру. Завдяки можливості. повного приховування. за меблевим фасадом ви отримуєте естетику без компромісів. Вбудовані системи безпеки, такі як. Foam Protection. що запобігає надмірному піненню detergentu,. Unbalanced Control System. що дбає про рівномірний розподіл завантаження, та. Overflow Protection. що захищає від переповнення води, забезпечують. безпечне використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sharp |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас віджиму | B |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 81.7 мм |
| Глибина | 54.4 мм |
| Ширина | 59.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дистрибуція | Vestel |
| Завантаження | Фронтальна |
| Клас шуму під час віджимання | B |
| Мoдель | ES-NIB714BWNA-PL |
| Марка | Sharp |
| Швидкість | 1400 об./хв. |
| Середнє споживання енергії на 100 циклів прання (N) | 45 кВтч |
| Рівень шуму віджиму | 74 дБ |
| Колір | Білий |
| Колір дверцят | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 340 ₴



