
Індукційна варильна панель Candy CIES64MCA
12 935 ₴
- В наявності
- Код: 187565491
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Candy CIES64MCA. Індукційна плита. Тип плити: Індукційна. Розміри (ШxГ) [см]: 59 x 52. Матеріал плити: Керамічне скло. Колір плити: Чорний. Потужність підключення [Вт]: 7200. Керування плитою: Сенсорне. 9 рівнів потужності. Виберіть один з дев'яти рівнів потужності, підлаштовуючи його під свої актуальні потреби. Коли важливий час, скористайтеся функцією Booster, щоб миттєво і ефективно розігріти обрану страву. Плита шириною 59 см. Плита CANDY CIES64MCA шириною 59 см - це універсальний вибір, який підійде для більшості кухонь. Його.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Candy |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Індукційна |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Висота | 6.3 мм |
| Глибина | 52 мм |
| Ширина | 59 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від дітей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Витяжка | Немає |
| Індикатор залишкового тепла | 2-ступеневий |
| Конфорки | 4 конфорки |
| Мoдель | CIES64MCA |
| Матеріал плити | Керамічне скло |
| Потужність — Конфорка 1 | 1200/1500 W |
| Потужність — Конфорка 2 | 1800/2200 W |
| Потужність — Конфорка 3 | 1800/2200 W Вт |
| Потужність — Конфорка 4 | 1800/2200 W Вт |
| Напруга живлення [V] | 220-240 |
| Тип плити | Індукційна |
| Керування | Сенсорне |
| Функції | Індикатор залишкового тепла, Вільна індукційна зона |
| Функція PowerBoost | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 935 ₴








