
Духова шафа SMEG SFP68C1TPO
88 796 ₴
- В наявності
- Код: 187587714
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Духовка Smeg SFP68C1TPO. Бренд Smeg. Smeg є італійським виробником побутової техніки з головним офісом у Гуасталлі, неподалік Реджо-Емілії на півночі країни. Smeg має філії по всьому світу та розвинену мережу продажів. Протягом понад 65 років пристрої Smeg сприймаються як стильне та елегантне рішення, що відповідає вимогам сучасного користувача, що вдалося досягти завдяки співпраці з всесвітньо відомими дизайнерами. Smeg завдяки організаційній культурі, в якій особливу увагу приділяють якості, технологіям та дизайну, визнаний у всьому світі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smeg |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 59.2 мм |
| Глибина | 54.8 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішнє покриття | Емаль Ever Clean |
| Мoдель | SFP68C1TPO |
| Марка | Smeg |
| Потужність | 3000 Вт |
| Напрямні | Телескопічні |
| Об'єм | 65 л |
| Очищення | Піроліз |
| Тип | Електричний |
| Керування | Ручки |
| Фронт | Ретро |
| Функції | Бустер |
| Колір | Бежевий |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 88 796 ₴


