
Вбудована посудомийна машина SMEG STL5322BQL
51 238 ₴
- В наявності
- Код: 187587733
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Вбудована посудомийна машина Smeg STL5322BQL. Бренд Smeg. Smeg є італійським виробником побутової техніки, що має штаб-квартиру в Гуасталлі, неподалік Реджо-Емілії на півночі країни. Smeg має філії по всьому світу та розвинену мережу продажів. Протягом понад 65 років пристрої Smeg сприймаються як стильне та елегантне рішення, що відповідає вимогам сучасного користувача, що вдалося досягти завдяки співпраці з всесвітньо відомими дизайнерами. Smeg завдяки організаційній культурі, в якій особливу увагу приділяють якості, технологіям та дизайну, є впізнаваним на всьому.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smeg |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 81.8 мм |
| Глибина | 54.5 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | STL5322BQL |
| Корисний об'єм | 14 коспектів |
| Споживання води за цикл | 9 л |
| Тип панелі | Прихована |
| Керування | Електронне |
| Функції | Відкладений старт |
| Колір | Чорний |
| Енергетичний клас | B |
| Енергоспоживання за цикл | 0,64 кВтч |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 238 ₴




