
Вбудована посудомийна машина SMEG STL7324AQL
59 646 ₴
- В наявності
- Код: 187587738
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Вбудована посудомийна машина STL7324AQL. Сімейство продуктів: Посудомийна машина. Дизайнерська лінія: Universal. встановлення: Вбудована. Ширина: 60 см. Завантаження: 14. Колір: Чорний. Клас енергоефективності: A. Дизайнерська лінія. Обробка: Чорний. Колір передньої панелі: Чорний. Тип дверей: Гальванізовані (оцинковані). Колір LED-дисплея: Білий і синій. Колір кнопок: Чорний. Тип. Торгова висота: 82 см. Кухонна панель: Відсутня. Код EAN: 8017709357405.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smeg |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 81.8 мм |
| Глибина | 54.5 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас шуму | B |
| Мoдель | STL7324AQL |
| Марка | Smeg |
| Корисний об'єм | 14 коспектів |
| Тип панелі | Прихований |
| Керування | Електронне |
| Функції | Відкладений старт |
| Колір | Чорний |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 59 646 ₴




