
Витяжка SMEG KSED95MBL чорний
35 735 ₴
- В наявності
- Код: 187587747
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Настінна кухонна витяжка. SMEG TR103IGR2. Синьо-сірий. Victoria. Сімейство продуктів: Вільностояча кухня. Розмір: 100x60 см. Лінія дизайну: Victoria. Колір: Матовий чорний. Ширина: 90 см. Клас енергетичної ефективності: B. smeg_lp. detail { width: 48.5%; }. smeg_lp { display: flex; flex-wrap: wrap; justify-content: flex-start; margin-bottom: 0; place-items: center; margin-top: 20px; } @media only screen and (max-width: 720px) {. detail { width: 100%; } }. ГОЛОВНІ ОСОБЛИВОСТІ. Увага до деталей. Вражають своєю елегантністю та сучасним стилем – виконані з формованого.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smeg |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Настінна |
| Ширина | 90 мм |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Річне споживання енергії | 54 кВтч |
| Клас ефективності динамічного потоку | B |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Клас ефективності вловлювання забруднень | D |
| Кількість світлових точок | 2 |
| Кількість фільтрів для жиру | 3 |
| Мoдель | KSED95MBL |
| Максимальний рівень шуму | 65 dB |
| Мінімальна відстань від газової плити [см] | 75 |
| Мінімальна відстань від електричної плити [см] | 65 |
| Мінімальний рівень шуму | 50 dB |
| Потужність | 200 W |
| Потужність освітлення | 1W |
| Продуктивність витяжки [м3/год] | 588 |
| Тип освітлення | LED |
| Керування | Механічне |
| Фільтр для жиру | Алюмінієвий |
| Функції | Витяжка, Уловлювач |
| Колір | Чорний |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 735 ₴




