
Духова шафа SMEG SFP68C1TAO
84 871 ₴
- В наявності
- Код: 187587757
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Електрична духовка SFP68C1TAO Coloniale Антрацит. Електрична духовка SFP68C1TAO в кольорі антрацит з неповторної лінії продуктів Coloniale компанії Smeg - це пропозиція для всіх шанувальників ергономіки та збалансованого підходу до проектування пристроїв. Духовки з лінії Coloniale, мікрохвильові печі, плити, кавомашини, кухонні плити та витяжки дають можливість впровадити дуже затребувані матеріали та стильові принципи в глибину дому і додати трохи вишуканості. На особливу увагу заслуговують ручки, прозорі ручки, сенсорне управління та надзвичайне використання скла. Це.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smeg |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип духової шафи | електричний |
| Колір корпусу | Антрацит |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 60 мм |
| Глибина | 54.8 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішнє покриття | Емаль Ever Clean |
| Мoдель | SFP68C1TAO |
| Марка | Smeg |
| Потужність | 3000 W |
| Напрямні | Телескопічні |
| Об'єм | 65 л |
| Очищення | Піроліз |
| Тип | Електрична |
| Керування | Ручки |
| Фронт | Ретро |
| Функції | Бустер |
| Колір | Сірий |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 84 871 ₴


