
Духова шафа SMEG SFP67C1TPO кремова
96 883 ₴
- В наявності
- Код: 187587767
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Духовка 60 см. SMEG SFP67C1TAO. Cortina. Конвекція. Багатофункціональна пірова духовка. з. конвекцією., що забезпечує рівномірне випікання завдяки багатьом програмам і точному контролю температури. Цикл. пірового очищення. дозволяє автоматичне обслуговування пристрою та підтримання гігієнічно чистої камери духовки. Легке очищення духовки завдяки спеціальній функції. Спрощене очищення внутрішньої частини духовки завдяки використанню спеціального покриття - Емаль Ever Clean. Контроль температури та забезпечення рівномірного розподілу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smeg |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Кремовий |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 59.2 мм |
| Глибина | 54.8 мм |
| Ширина | 59.7 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Таймер | Так |
| Годинник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішнє покриття духовки | Емаль Ever Clean |
| Кількість функцій духовки | 9 |
| Мoдель | SFP67C1TPO |
| Марка | Smeg |
| Потужність | 3000 Вт |
| Напрямні | Драбинні |
| Напруга живлення | 220-240В |
| Об'єм | 65 л |
| Очищення | Піроліз |
| Тип | Електрична |
| Керування | Ручки |
| Фронт | Ретро |
| Функції | Гриль, Конвекція, Відкладений старт, Бустер, Автоматичне вимкнення, Освітлення, Нижнє й верхнє нагрівання, Нижнє нагрівання, Турбо випікання, Піролітичне очищення, Верхнє нагрівання, Еко |
| Колір | Бежевий |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 96 883 ₴







