
Вбудований винний холодильник SMEG CVI120B3E
132 918 ₴
- В наявності
- Код: 187756109
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Холодильник для вина Smeg CVI120B3E. - Посудомийна машина за вигідною ціною. Купіть набір пристроїв, що складається з трьох індексів, кожен з нижчевказаних категорій. Отримайте у вигляді посудомийної машини SMEG ST354BQL. КАТЕГОРІЯ 1. КАТЕГОРІЯ 2. КАТЕГОРІЯ 3. Правила акції. діє до вичерпання запасів. Бренд Smeg. Smeg є італійським виробником побутової техніки з головним офісом у Гуасталлі, неподалік Реджо-Емілія на півночі країни. Smeg має філії по всьому світу та розвинену мережу продажів. Протягом понад 65 років пристрої Smeg сприймаються.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smeg |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість температурних зон | 1 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45.7 мм |
| Глибина | 56 мм |
| Ширина | 59.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас шуму | C |
| Клас енергоспоживання | C |
| Кількість пляшок | 20 |
| Мoдель | CVI120B3E |
| Марка | Smeg |
| Функції | Внутрішнє освітлення LED |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 132 918 ₴


