
Світильник настільний Markslojd Kullen 104625
5 657 ₴
- В наявності
- Код: 18794089
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільний світильник Markslojd Kullen 104625 від шведського виробника, відомого своєю якістю та скандинавським дизайном. Світильник виготовлений з матеріалів найвищої якості із використанням натурального дерева. Елегантна конструкція доповнить інтер'єр будь-якого приміщення. Відтінки дерева можуть варіюватися залежно від партії виробництва завдяки використанню натуральних матеріалів. Доставка зі складу становить 5-10 днів. Наявність товару залежить від доступності на складі виробника. Рекомендується підтвердити наявність перед оформленням замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Markslojd |
| Стан | Новий |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 44 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 225 мм |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Biuro, Kuchnia, Salon, Sypialnia, Pokój dziecięcy |
| Максимальна потужність лампи | 40W Вт |
| Марка | Markslojd |
| Матеріал | Metal, Tworzywo sztuczne, Lite drewno |
| Нитка | E14 |
| Стиль | Skandynawski |
| Тип | Biurkowe |
| Колір | Szare |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 657 ₴


