
Світильник Elstead Lighting Espada настінний світлодіодний 70x14 см
46 394 ₴
- В наявності
- Код: 187942858
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник Elstead Lighting Espada — це світлодіодне настінне світло горизонтальної орієнтації. Модель QN-ESPADA-2W-PC оснащена світлодіодною технологією потужністю 23 Вт. Колірна температура 3000K забезпечує теплу освітленість. Ступінь захисту IP44 робить світильник придатним для використання у ванних кімнатах та вологих приміщеннях. Світильник виконаний у сірому кольорі з хромованою оздобою. Розміри: ширина 70 см, висота 14 см. Живлення від мережі 220В.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Настінний |
| Колір | Сріблястий |
| Колірна температура | 3000K |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 14 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело світла | Світлодіодний |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Мoдель | QN-ESPADA-2W-PC |
| Потужність | 23 |
| Орієнтація | Горизонтальна |
| Поміщення | Офіс |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Тип | Бра |
| Цоколь | LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 394 ₴





