
Пральна машина для вбудовування Candy ProWash 400 BC448M4D8J-S
27 340 ₴
- В наявності
- Код: 188102120
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Candy ProWash 400 BC448M4D8J-S. Пральна машина. BC448M4D8J-S це пральна машина з фронтальним завантаженням для вбудовування, яка характеризується відмінною функціональністю та винятковою елегантністю, прихованою в сучасному стилі, а сучасні рішення, що в ній застосовані, задовольнять навіть найвимогливіших користувачів! Пральна машина з об'ємом 8 кг, чудово підійде для великої родини і безумовно стане відмінним доповненням до обладнання вашої ванної кімнати. Виперіть більше за один раз. Часто стираєте, бо ваша пральна машина не в змозі вмістити одяг усієї родини? З цією моделлю ви можете випрати одноразово 8 кг одягу. Це.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Candy |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас віджиму | B |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A |
| Стан | Новий |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 82 мм |
| Глибина | 52 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Води на цикл | 44 літри |
| Річне споживання енергії | 175 кВтч |
| Вантажність | 8 кг |
| Завантаження | Фронтальна |
| Клас шуму під час віджимання | A |
| Кількість програм | 17 |
| Мoдель | BC448M4D8J-S |
| Марка | Candy |
| Швидкість | 1400 об./хв. |
| Рівень шуму віджиму | 72 дБ |
| Функція PerfectCare | Немає |
| Функція пари | Немає |
| Колір | Білий |
| Колір дверцят | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 340 ₴









