
Витяжка Kernau KCH 3562 W
9 916 ₴
- В наявності
- Код: 188102699
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Настінна витяжка KERNAU. KCH 3562 W. ГОЛОВНІ ПАРАМЕТРИ. Тип: Настінна витяжка. Колір: Білий. Виконання: Скло + нержавіюча сталь. Робота як поглинач або витяжка. Максимальна продуктивність: 284 м3/год. Клас енергетичної ефективності: A. Сенсорне управління. Освітлення: LED-стрічка. Таймер. 3 ступені роботи вентилятора. Висота: 64,3-92,3 см. Ширина: 60 см. Глибина: 33,3 см. Білий дизайн, ефективність і комфорт використання. Сучасна настінна витяжка Kernau KCH 3562 W - це відмінне рішення для тих, хто шукає поєднання стильного вигляду, ефективної роботи та енергозбереження. Виконана з.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kernau |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Настінна |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас енергетичної ефективності | A |
| Клас ефективності динамічного потоку | D |
| Клас ефективності освітлення | B |
| Клас ефективності поглинання забруднень | D |
| Мoдель | KCH 3562 W |
| Марка | Kernau |
| Степені потужності вентилятора | 3 |
| Тип освітлення | LED |
| Керування | Сенсорне |
| Функції | Витяжка, Поглинач, Таймер |
| Колір | Біле скло |
| Шумність | 60dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 916 ₴



