
Духова шафа Amica ED6769BA+ S-Type
31 419 ₴
- В наявності
- Код: 188103048
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Електрична духовка Amica ED6769BA+ S-Type 72L SoftClose 60cm. Електрична духовка Amica ED6769BA+ S-Type з об'ємом 72 л і шириною 60 см гарантує простір та зручність приготування навіть великих страв. Завдяки функції SoftClose та сучасним технологічним рішенням забезпечує комфорт використання та рівномірні результати випікання. ГОЛОВНІ ПАРАМЕТРИ. Тип духовки: електрична духовка. Клас енергоефективності: A+. Додаткові функції: Функція піца 280°C, Функція AirFry. Об'єм духовки (л): 72. Потужність підключення (кВт): 3.6. Діапазон робочих температур (ст.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amica |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конвекція | Так |
| Стан | Новий |
| Тип духової шафи | електричний |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 59.6 мм |
| Глибина | 56.6 мм |
| Ширина | 59.5 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | ED6769BA+ S-Type |
| Марка | Amica |
| Потужність | 3200 W |
| Напрямні | Телескопічні |
| Об'єм | 72 л |
| Очищення | Каталітична |
| Тип | Електрична |
| Керування | Ручки |
| Фронт | Сучасний |
| Функції | Конвекція |
| Колір | Чорний |
| Енергетичний клас | A+ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 419 ₴






