
Вбудована пральна машина Candy AI ProWash 400 BC4S69M6D8J-S
28 645 ₴
- В наявності
- Код: 188143503
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Candy BC4S69M6D8J-S. Пральна машина з фронтальним завантаженням ProWash 400. Розміри (ГxШxВ): 52,5 x 60 x 82 см. Ємність: 9 кг. Максимальна швидкість віджиму: 1600 об/хв. Виперіть більше за один раз. Часто стираєте, бо ваша пральна машина не в змозі вмістити одяг усієї родини? З цією моделлю ви можете випрати одноразово 9 кг одягу. Це економія електроенергії, води, прального засобу, а також часу. Зосередьтеся на хорошому віджиманні. Швидкість віджиму - один з важливіших параметрів пральної машини. Чим вищі оберти, тим сухіше білизна, яку ви витягнете з пральної машини. Це корисно, особливо коли вас дратує вологість.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Candy |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас віджиму | A |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A |
| Стан | Новий |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 82 мм |
| Глибина | 52 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Води на цикл | 46 літрів |
| Річне споживання енергії | 172 кВтч |
| Вантажність | 9 кг |
| Завантаження | Фронтальна |
| Клас емісії шуму під час віджимання | A |
| Кількість програм | 15 |
| Мoдель | BC4S69M6D8J-S |
| Марка | Candy |
| Швидкість | 1600 об./хв. |
| Рівень шуму віджиму | 72 дБ |
| Функція PerfectCare | Немає |
| Функція пари | Немає |
| Колір | Білий |
| Колір дверцят | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 645 ₴






