
Вбудована пральна машина Candy ProWash 400 BC449M4D8J-S
26 628 ₴
- В наявності
- Код: 188143504
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Candy BC449M4D8J-S. Пральна машина з фронтальним завантаженням ProWash 400. Якщо ти живеш у русі і постійно бракує часу, то CANDY має для тебе оптимальне рішення. Вибери одну з доступних швидких програм і насолоджуйся оновленим одягом за рекордно короткий час. Вже за кілька хвилин позбудешся дрібних забруднень і неприємних запахів. CANDY змінює правила: відтепер швидко означає добре. Тривалий інверторний двигун. Надійний інверторний двигун SpeedDrive забезпечує тиху, енергоефективну та надзвичайно тривалу роботу. Завдяки обмеженню вібрацій та оптимізації обертів підтримує.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Candy |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас віджиму | B |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 82 мм |
| Глибина | 52 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Води на цикл | 44 літри |
| Річне споживання води | 8800 л л |
| Річне споживання енергії | 175 кВтч |
| Вантажність | 9 кг |
| Завантаження | Фронтальна |
| Клас шуму під час віджимання | A |
| Кількість програм | 16 |
| Мoдель | BC449M4D8J-S |
| Марка | Candy |
| Об'єм барабана | 58 |
| Швидкість | 1400 об./хв. |
| Рівень шуму віджиму | 72 дБ |
| Функція PerfectCare | Немає |
| Функція пари | Немає |
| Колір | Білий |
| Колір дверцят | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 628 ₴








