
Вбудована пральна машина Haier Series 6 BHA6S69M6DB9J-S
39 911 ₴
- В наявності
- Код: 188444574
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Haier BHA6S69M6DB9J-S. Пральна машина Series 6. Розміри (ГxШxВ): 52,5 x 60 x 82 см. Ємність: 9 кг. Максимальна швидкість віджиму: 1600 об/хв. Прати більше за один раз. Часто прати, бо ваша пральна машина не в змозі вмістити одяг всієї родини? З цією моделлю ви можете випрати одноразово 9 кг одягу. Це економія електроенергії, води, прального засобу, а також часу. Зосередьтеся на хорошому віджиманні. Швидкість віджиму - один з важливіших параметрів пральної машини. Чим вищі оберти, тим сухіша білизна вийде з пральної машини. Це корисно, особливо коли вас дратує вологість, що виникає в.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haier |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас віджиму | B |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 82 мм |
| Глибина | 52 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Води на цикл | 46 літрів |
| Річне споживання води | 10200 л л |
| Річне споживання енергії | 69 кВтч |
| Вантажність | 9 кг |
| Завантаження | Фронтальна |
| Клас шуму під час віджимання | A |
| Кількість програм | 12 |
| Мoдель | BHA6S69M6DB9J-S |
| Марка | Haier |
| Швидкість | 1600 об./хв. |
| Рівень шуму віджиму | 72 дБ |
| Функція PerfectCare | Немає |
| Функція пари | Да |
| Колір | Білий |
| Колір дверцят | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 911 ₴








