
Класичний торшер Nowodvorski Santana 11656
11 429 ₴
- В наявності
- Код: 188498470
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Настільна лампа Santana – золотий каркас, бежевий абажур, елегантність і стиль в одному. Ідеально підходить для вітальні, спальні, кабінету, куточка для читання. Чудово підходить для сучасних, гламурних, класичних інтер'єрів. Настільна лампа Santana – це унікальний додаток, який поєднує в собі позачасову елегантність з практичним застосуванням. Її стрункий золотий каркас гармонійно поєднується з бежевим абажуром, створюючи тонке, тепле освітлення. Чудово доповнить оформлення в стилі гламур, сучасному чи класичному, вносячи в інтер'єр затишну атмосферу. Чому варто обрати лампу Santana? Елегантна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 163 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 46 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 46 |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Класичні |
| Цоколь | E27 |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 429 ₴








