
Прально-сушильна машина Candy ProWash&Dry 400 BC4S495M4D8-S
34 310 ₴
- В наявності
- Код: 188637253
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Candy BC4S495M4D8-S. Пральна машина з фронтальним завантаженням ProWash&Dry 400. Якщо ти живеш у русі і постійно бракує часу, то CANDY має для тебе рішення. Вибери одну з доступних швидких програм і насолоджуйся оновленим одягом за рекордно короткий час. Вже за кілька хвилин позбудешся дрібних забруднень і неприємних запахів. CANDY змінює правила: відтепер швидко означає добре. Надійний інверторний двигун. Інверторний двигун – це синонім надійності, витривалості та ефективності. Завдяки цій передовій технології, ти не лише знизиш свої рахунки за електроенергію –.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Candy |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас віджиму | B |
| Клас прання | A |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 82 мм |
| Глибина | 52.5 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Завантаження | Фронтальна |
| Завантаження пральної машини | 8 кг кг |
| Завантаження сушильної машини | 5 кг |
| Клас енергоефективності повного циклу | D |
| Клас енергоефективності циклу прання | A |
| Кількість обертів викручування | 1400 об./хв |
| Кількість програм | 12 |
| Мoдель | BC4S495M4D8-S |
| Напрямок відмикання | Наліво |
| Рівень шуму віджиму | 72 дБ |
| Функція PerfectCare | Немає |
| Функція пари | Да |
| Колір | Білий |
| Колір дверцят | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 310 ₴









