
Вбудований холодильник Candy CNBQT3518E
29 243 ₴
- В наявності
- Код: 188732999
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Candy CNBQT3518E. Холодильник. Total No Frost Circle Fresh забезпечить, що ваша їжа залишиться смачною, ароматною та зберігатиме свою структуру, виглядаючи так само апетитно після витягання з холодильника, як і перед його розміщенням. Сучасна система рівномірного розподілу температури та бічний потік повітря впливають на тривалу свіжість зберігаються продуктів і відсутність неприємних запахів. Винятково тихий режим роботи. Тиша ніколи не звучала так добре. Пориньте в дивовижний вимір спокою з холодильником CANDY, що видає звуки на рівні всього близько 35 дБ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Candy |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Загальний об`єм | 251 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 177.2 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Двостороннє кріплення дверей | Да |
| Додаткове обладнання | Дисплей, LED Освітлення, Ящик із контролем вологості, Камера свіжості, Мульти Потік, Повний NoFrost, Режим відпустки, Зміна напрямку відчинення дверей |
| Використовувані технології | Функція Відпустка, СуперОхолодження, Низький Одяг, LED Освітлення, Сенсорне керування, Сигналізація відкритих дверей, hOn, Wi-Fi, Супер Заморожування |
| Клас заморожування | **** |
| Клас емісії шуму | B |
| Кліматичний клас | SN-N-ST-T |
| Кількість зовнішніх дверей | 2 |
| Кількість полиць | 3 |
| Кількість термостатів | 1 |
| Кількість ящиків у морозильній камері | 2 |
| Мoдель | CNBQT3518E |
| Марка | Candy |
| Корисний об'єм морозильної камери | 73 |
| Корисний об'єм холодильної камери | 178 |
| Споживання енергії [кВтч/рік] | 229 |
| Розташування морозильної камери | Знизу |
| Здатність заморожування [кг/24 год] | 6 |
| Здатність підтримувати температуру [год] | 12 |
| Тип | З нижньою морозильною камерою |
| Функції | LED Освітлення, Відпустка, Суперморожування, Сигналізація відкритих дверей, Електронний дисплей, Суперхолодження, Екорежим |
| Колір | Білий |
| Енергетичний клас | E |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 243 ₴










