
Підвісна люстра Sollux Lighting Halo 6 ультрамарин Sl1835
17 811 ₴
- В наявності
- Код: 188782984
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Люстра. Sollux HALO SL.1835. Розміри лампи. Довжина - 64 см. Ширина - 64 см. Висота - 230 см. Розмір основи - 8 x 8 x 3 см. Світло. Цоколь лампочки - G9. Кількість джерел світла - 6. Тип джерела світла - LED лампочки. Лампочка в комплекті - ні. Потужність - 8 Вт. Напруга - 230V. Можливість димування - так (залежить від лампочок). Загальні дані лампи. Колекція - Halo. Колір - ультрамарин. Колір проводу - чорний. Колір основи - ультрамарин. Матеріал - алюміній. Клас захисту - IP20. Підвісна стельова лампа Sollux HALO SL.1835. Підвісний світильник | Дизайнерська підвісна лампа. ✅ Надійна та міцна.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 230 мм |
| Глибина | 64 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 64 |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Мoдель | Halo |
| Максимальна потужність лампочки | 8W Вт |
| Матеріал | Сталь, Скло, алюміній, Масив дерева |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Коридор, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, Класичний, мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 64 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 811 ₴






