
Підвісна люстра Sollux Lighting Halo 6 персиковий Sl1838
17 811 ₴
- В наявності
- Код: 188783014
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Лампа HALO – дизайн, який залишається в пам'яті. Унікальна форма і багата палітра кольорів – HALO це відповідь на потреби сучасних інтер'єрів. Її впізнаваний, рифлений корпус у поєднанні з матовою, молочною кулею створює сучасний, а водночас затишний акцент в кожному просторі. Лампа HALO доступна в підвісному варіанті (1 і 3 точки), як люстра, а також бра і стельовий світильник (обидва моделі з підвищеною стійкістю IP44, ідеальні також для ванних кімнат), а також як стильна настільна лампа, що дає безмежні можливості для оформлення. Колір, який створює атмосферу. Те, що вирізняє HALO на фоні інших.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 230 мм |
| Глибина | 64 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 64 |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Мoдель | Halo |
| Максимальна потужність лампочки | 8W Вт |
| Матеріал | Алюміній |
| Поміщення | Коридор, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, Класичний, Лофт |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 64 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 811 ₴






