
Підвісна лампа Aldex Aldo біла/синя 1152G216J
11 125 ₴
- В наявності
- Код: 188783029
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Підвісна лампа ALDO біла / синя – сучасна лампа над стіл і острівець. Ідеально підходить для: їдальні, вітальні, кухні, над столом і кухонним островом. Підходить для стилів: сучасний, скандинавський, japandi, мінімалістичний. Чудово, що ти з нами! Розпочнемо! Підвісна лампа ALDO. поєднує. білий. з модним акцентом. синього., створюючи ефектне, а також заспокійливе джерело світла. Металева основа шириною 47 см. красиво освітлює стіл або острівець, а популярний патрон. E27. дозволяє використовувати. енергозберігаючу LED-лампочку. до. 15W. Це. сучасна стельова лампа., яка приносить свіжість, порядок і легкість до.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aldex |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E27 |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 56 мм |
| Глибина | 47 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 47 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Мoдель | Aldo |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний, Класичний, Скандинавський |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 56 мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 125 ₴





