
Плафон Nowodvorski Lighting Lineo Led (11885)
15 348 ₴
- В наявності
- Код: 188783086
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Nowodvorski 11885 Лампа стельова Лінійні лампи Білий Їдальня Сучасний LED інтегрований LED IP20. ◾◾. Офіційний дистриб'ютор. – гарантія оригінального продукту. Пряма співпраця з виробником. – рекламації завжди на вашу користь. Експресова відправка. – 24 години до 3 днів. Приємне і професійне обслуговування клієнтів та консультації. Польська марка. – підтримуєте якість і польську марку. Пошкоджений продукт? Замінимо в більшості випадків без необхідності повернення! Пропонуємо повний сервіс гарантійний та післягарантійний в Україні. Предметом аукціону є оригінальний продукт українського виробника. У.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 3000K |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 140 см |
| Ширина | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 115 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 40 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Мoдель | Lineo |
| Максимальна потужність лампочки | 39W Вт |
| Марка | Nowodvorski Lighting |
| Матеріал | Сталь, пластик, алюміній |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Вітальня |
| Стиль | Сучасний, мінімалістичний |
| Тип | Стельові |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 348 ₴

