
Підвісний світильник Milagro Saturno Black 100W LED Mezzanine Ml2324
32 103 ₴
- В наявності
- Код: 188783142
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Лампа підвісна Saturno Black 100W LED мезонін. SATURNO Black - це сучасна підвісна лампа, створена для просторів з великою висотою, таких як антресолі, вхідні холли, сходові клітини чи готельні рецепції. Конструкція з п'яти світлових кілець, підвішених на різних рівнях, створює вражаючу тривимірну композицію. Версія чорного кольору - пропозиція для сучасних інтер'єрів, де важливі елегантність, геометрія та мінімалістична форма. Лампа оснащена інтегрованим джерелом світла LED потужністю 100W, що випромінює рівномірне та приємне світло.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milagro |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 4000К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 11 мм |
| Глибина | 12 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 12 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | E |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 100W Вт |
| Марка | Milagro |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний, Класичний, мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 103 ₴





