
Підвісний світильник Aviano Lighting Cassis 6 чорний 7066702
24 340 ₴
- В наявності
- Код: 188783305
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Люстра CASSIS – шістка в елегантному чорному хромі. Люстра. CASSIS. це поєднання стилю та функціональності. Її оздоблення в чорному хромі робить її надзвичайно елегантною та сучасною, чудово доповнюючи різні інтер'єри. Розмір і виміри. Ширина люстри: 105 см. Регульована висота підвісу: до 150 см. Завдяки вражаючій ширині люстра чудово підійде для просторих приміщень, таких як вітальня, їдальня чи відкрита кухня. Функціональність. 3-ступеневе затемнення – керується традиційним вимикачем (функція.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Мoдель | CASSIS |
| Максимальна потужність лампочки | 30W Вт |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний, Традиційний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 105 мм |
| Енергетичний клас | E |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 340 ₴





