
Підвісний світильник Tk Lighting Estera Wood горіх бурштин 9xG9 11097 (11097T)
13 191 ₴
- В наявності
- Код: 188783332
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Лампа підвісна горіх, 9 скляних бурштинових кульок на G9 TK Lighting. __. Купуючи у нас, ви отримуєте. Оригінальний ПРОДУКТ. - продукт походить з офіційної дистрибуції марки. TK. Lighting. Якість PREMIUM. - для виробництва використано ретельно відібрані матеріали. Сучасний ДИЗАЙН. - освітлення впишеться в будь-який інтер'єр. Виробництво ПОЛЬЩА. - TK Lighting - польська марка, на ринку з 2013 року. Увага до ДЕТАЛЕЙ. - для досягнення найвищої якості продукт проходить.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TK Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 125 мм |
| Глибина | 28 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 28 |
| Кількість джерел світла | 9 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 8W Вт |
| Марка | TK Lighting |
| Матеріал | Метал, Скло, Масивне дерево |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 117 мм |
| Енергетичний клас | F |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 191 ₴








