
Підвісна світлодіодна лампа Markslojd Melt біло-чорна 108873
16 280 ₴
- В наявності
- Код: 188783340
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Сучасна підвісна лампа на тросах, LED 13W 108873 Markslojd. __. Купуючи у нас, ви отримуєте. Оригінальний ПРОДУКТ. - продукт походить з офіційної дистрибуції марки. Markslojd. Якість PREMIUM. - для виробництва використано ретельно відібрані матеріали. Сучасний ДИЗАЙН. - освітлення впишеться в будь-який інтер'єр. Шведський СТИЛЬ. - виробник акцентує увагу на скандинавських трендах. Увага до ДЕТАЛЕЙ. - для досягнення найвищої якості продукт проходить сувору.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Markslojd |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 19 мм |
| Глибина | 112 мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Мoдель | Melt |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Стиль | Сучасний, Скандинавський |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 13 мм |
| Енергетичний клас | E |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 280 ₴

