
Підвісна лампа Tk Lighting Candi Sabia 6xE27 11072T
18 292 ₴
- В наявності
- Код: 188783386
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Класична підвісна лампа, шість класичних лляних абажурів TK Lighting. __. Купуючи у нас, ви отримуєте. Оригінальний ПРОДУКТ. - продукт походить з офіційної дистрибуції марки. TK. Lighting. Якість PREMIUM. - для виробництва використано ретельно відібрані матеріали. Сучасний ДИЗАЙН. - освітлення впишеться в будь-який інтер'єр. Виробництво ПОЛЬЩА. - TK Lighting - польська марка, на ринку з 2013 року. Увага до ДЕТАЛЕЙ. - для досягнення найвищої якості продукт проходить.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TK Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Цоколь | E27 |
| Стан | Нове |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 110 |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 15W Вт |
| Матеріал | Метал, пластик, тканина |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Столова, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Підвісні лампи |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 292 ₴









