
Підвісна стельова лампа Aviano Lighting Jedynka велика Xara (62100110L)
15 595 ₴
- В наявності
- Код: 188783526
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. XARA Лампа підвісна велика. Відкрийте елегантність і функціональність з лампою підвісною XARA, ідеальним доповненням до будь-якого інтер'єру. Ця підвісна лампа поєднує в собі сучасний стиль з високою якістю виконання, пропонуючи не лише відмінне освітлення, але й естетичний вигляд, який збагачує будь-яке приміщення. Колір і матеріал. Лампа XARA доступна в класичному, універсальному кольорі чорного та золотого, які чудово поєднуються з різноманітними оформленнями інтер'єрів. Виготовлена з високоякісних матеріалів, забезпечує довговічність і стійкість до пошкоджень, що робить її ідеальною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 52 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | E |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Мoдель | xara |
| Максимальна потужність лампочки | 35W Вт |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний, Класичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 52 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 595 ₴




