
Аерогрил MOVA Aeroglass AF20 Pro
7 209 ₴
- В наявності
- Код: 188825432
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. cn1. lnd_object. lnd_text. lnd_content { font-size: 1em; padding-left: 15px; padding-right: 15px; }. mova-table { width: 90%; border-collapse: collapse; }. mova-table td { padding: 15px; color: black; text-align: left; vertical-align: middle; }. mova-table td:first-child { width: 45%; font-weight: bold; }. mova-table td:last-child { width: 35%; }. mova-table th, td { border-top: 1px solid grey; /* linia */ border-bottom: 1px solid grey;/* dolna linia */ border-left: none; /* brak lewej */ border-right: none; /* brak prawej */ padding: 15px; }. bgblue { background-color: #c5d4e8; }.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mova |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об`єм | 4 л |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Ширина | 22.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | Ручки, що не нагріваються |
| Дистрибуція | Mova |
| Кількість камер/кошик | 1 |
| Мoдель | AF20 Pro |
| Максимальна температура | 185°C |
| Мінімальна температура | 40°C |
| Потужність | 1700 W |
| Зв'язок | Звуковий сигнал, Дисплей |
| Тип | Аерофритюрниця |
| Функції | Регулювання температури |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 209 ₴










