
Витяжка Maan Elba Mini 3D WPB431 біла
16 105 ₴
- В наявності
- Код: 188854266
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Elba Mini 3D WPB 431. Компактний, тихий та надзвичайно стильний. – це рішення для сучасних кухонь, де важливі як дизайн, так і функціональність. Elba Mini 3D WPB 431 – витяжка труба в новій, вражаючій інтерпретації. Познайомтеся з сучасною круглою настінною витяжкою, яка поєднує унікальний дизайн з практичними функціями. Доступна в трьох кольорових варіантах – класичному білому, елегантному чорному та унікальному золотистому піщаному, який вперше з'явився в пропозиції. Maan. це пропозиція для тих, хто цінує стиль, зручність і.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maan |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Настінна |
| Ширина | 31 мм |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 31 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас енергоефективності | B |
| Мoдель | Elba Mini 3D WPB 431 |
| Максимальна висота | 40 |
| Марка | Maan |
| Потужність | 120 W |
| Продуктивність витяжки [m3/h] | 375 |
| Степені потужності вентилятора | 3 |
| Тип освітлення | LED |
| Керування | Механічне |
| Фільтр для жиру | Металевий |
| Функції | Витяжка, Уловлювач, Рециркуляція |
| Колір | Чорний |
| Шумність | 49dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 105 ₴



