
Плафон Maytoni Orign Mod311Cll40B3K
45 400 ₴
- В наявності
- Код: 188862619
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Софітна лампа для вітальні Orign MOD311CL-L40B3K LED 40W 3000K кругла чорна в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення з легкістю впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма зробить так, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, що сприяє зустрічам з друзями, а також допоможе розслабитися після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель Orign виготовлена з практичних і.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 7 мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний, Класичний, Лофт, Скандинавський, Індустріальний, мінімалістичний |
| Тип | Стельові світильники |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 68 мм |
| Енергетичний клас | G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 400 ₴



