
Плафон Maytoni Fad Mod070Cll15B3K1
16 193 ₴
- В наявності
- Код: 188862791
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Промисловий стельовий світильник Fad MOD070CL-L15B3K1 LED 26W 3000K чорний. Maytoni. Промисловий стельовий світильник Fad MOD070CL-L15B3K1 LED 26W 3000K чорний в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн в найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення легко впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Світильник відрізняється функціональністю - регульованим кутом падіння світла, а його універсальна форма зробить так, що його світло створить комфортну і затишну атмосферу, що сприяє зустрічам з друзями як і.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 13 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 23 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 23 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 15W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний, Класичний, Індустріальний, мінімалістичний |
| Тип | Стельові |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 193 ₴




