
Підвісний світильник Maytoni Seoul Mod374Pll28W3K
28 625 ₴
- В наявності
- Код: 188862846
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Лампа підвісна над стіл Seul MOD374PL-L28W3K LED 14W 3000K біла в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення легко впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма зробить так, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, що сприяє зустрічам з друзями, а також розслабить після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель Seoul виготовлена з практичних і міцних.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 21 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 15 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | D |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 14W Вт |
| Марка | Maytoni |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний, Класичний, Скандинавський, мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 625 ₴




