
Підвісна лампа Maytoni Shadows Of The Past Mod263Pll20Bs3K
16 193 ₴
- В наявності
- Код: 188862867
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Дротовий люстра Shadow від the past MOD263PL-L20BS3K LED 20W 3000K латунь в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення з легкістю впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма зробить так, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, що сприяє зустрічам з друзями, а також розслабить після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель Shadows Of The Past виготовлена з.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Тип лампи | LED |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
| Колір | Золотий |
| Матеріал каркаса | латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 17 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 17 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 20W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний, Класичний, гламур, Індустріальний, Вінтаж |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 29 мм |
| Висота | 51 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 193 ₴



