
Вбудована посудомийна машина Siemens iQ300 SX73HX16CE
55 275 ₴
- В наявності
- Код: 188991518
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Siemens iQ300. SX73HX16CE. ГОЛОВНІ ОСОБЛИВОСТІ ПРИСТРОЮ. Максимальна універсальність в установці: ковзаючі петлі vario. Ковзаючі петлі vario забезпечують більшу свободу в установці посудомийної машини з низьким, навіть 5 см цоколем або, коли посудомийна машина встановлена на вищому рівні. Це рішення при відкритті посудомийної машини трохи зсуває її меблевий фасад, не заважаючи іншим елементам прилеглої конструкції. Завдяки цьому усуваються великі щілини між сусідніми меблевими фасадами. Не потрібно також вирізати щілину в меблевому цоколі. * ознайомтеся з деталями монтажу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 86.5 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Ширина | 59.8 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Захист від протікання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидка програма | Немає |
| Час роботи програми EKO (N) | 04:55 |
| Дистрибуція | Siemens AGD |
| Використовувані технології | Aqua Sensor, VarioSpeed Plus, Aqua Stop, Rackmatic, My Favorite, HalfLoad, iQdrive, Machine Care, Home Connect, Silence on Demand, HigienaPlus |
| Клас емісії шуму | B |
| Клас енергоефективності | C |
| Кількість програм | 6 |
| Мoдель | SX73HX16CE |
| Марка | Siemens |
| Неповне завантаження | Да |
| Відкладений старт | Да |
| Корисна місткість | 14 комплектів |
| Споживання води за цикл | 9 л |
| Споживання енергії за цикл | 0,747 кВтч |
| Споживання енергії на 100 циклів (N) | 75 кВтч |
| Температури миття | 45°, 50°, 55°, 60°, 65° |
| Тип панелі | Прихований |
| Керування | Електронне |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 275 ₴










