
Вбудована посудомийна машина Siemens iQ300 SR63EX25KE
46 685 ₴
- В наявності
- Код: 188991542
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Siemens iQ300. SR63EX25KE. ГОЛОВНІ ОСОБЛИВОСТІ ПРИСТРОЮ. Швидке та ефективне миття посуду з varioSpeed Plus. Мийте та сушіть посуд навіть до трьох разів швидше з таким же чудовим ефектом, як завжди. Завдяки функції varioSpeed Plus ви також можете завжди увімкнути опцію турбошвидкого миття, навіть після початку фази полоскання. А що, ви можете активувати та керувати функцією varioSpeed Plus за допомогою програми Home Connect. Дуже зручно! Легкий перегляд стану роботи посудомийної машини - віддалене моніторинг. Завдяки функції Home Connect ви можете моніторити свою посудомийну машину Siemens з будь-якого.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас енергоспоживання | B |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 44 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 81.5 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Ширина | 44.8 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Захист від протікання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидка програма | Да |
| Час роботи програми ЕКО (N) | 03:55 |
| Дистрибуція | Siemens AGD |
| Використовувані технології | Aqua Sensor, InfoLight, Aqua Stop, Rackmatic, My Favorite, iQdrive, Machine Care, AutoOpen, Home Connect, Silence on Demand, HigienaPlus |
| Клас емісії шуму | B |
| Кількість програм | 6 |
| Мoдель | SR63EX25KE |
| Неповне завантаження | Да |
| Відкладений старт | Да |
| Корисна місткість | 10 комплектів |
| Споживання води за цикл | 8,7 л |
| Температури миття | 45°, 50°, 55°, 60°, 65° |
| Тип панелі | Прихована |
| Керування | Електронне |
| Колір | Чорний |
| Енергоспоживання за цикл | 0,512 кВтч |
| Енергоспоживання на 100 циклів (N) | 51 кВтч |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 685 ₴









