
Вбудована посудомийна машина Siemens iQ500 SR65EX09ME
49 674 ₴
- В наявності
- Код: 189059361
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Siemens iQ500. SR65EX09ME. ГОЛОВНІ ОСОБЛИВОСТІ ПРИСТРОЮ. Швидке та ефективне миття посуду з varioSpeed Plus. Мийте та сушіть посуд навіть до трьох разів швидше з таким же чудовим ефектом, як завжди. Завдяки функції varioSpeed Plus ви також можете завжди увімкнути опцію турбошвидкого миття, навіть після початку фази полоскання. А що, ви можете активувати та керувати функцією varioSpeed Plus за допомогою програми Home Connect. Дуже зручно! Синє підсвічування внутрішнього простору. Відкрийте дверцята вашої посудомийної машини, щоб освітити її внутрішнє простір синім світлом. Вбудовані в верхню частину камери діоди.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас миття | A |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 44 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 81.5 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Ширина | 44.8 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Захист від протікання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидка програма | Немає |
| Час роботи програми EKO (N) | 03:55 |
| Дистрибуція | Siemens AGD |
| Індикатор відсутності ополіскувача | Да |
| Індикатор браку солі | Да |
| Використовувані технології | Aqua Sensor, DuoPower, VarioFlex, VarioSpeed Plus, Aqua Stop, EmotionLight, Time Light, Шухляда vario3 Pro, Rackmatic, Home Connect, HigienaPlus, RackStopper |
| Клас емісії шуму | B |
| Клас енергоефективності | B |
| Кількість програм | 6 |
| Мoдель | SR65EX09ME |
| Марка | Siemens |
| Відкладений старт | Да |
| Корисна місткість | 10 комплектів |
| Споживання води за цикл | 8,7 л |
| Споживання енергії за цикл | 0,512 кВтч |
| Споживання енергії на 100 циклів (N) | 51 кВтч |
| Температури мийки | 45°, 50°, 55°, 60°, 65°, 70° |
| Тип панелі | Прихований |
| Керування | Електронне |
| Функції | Автоматичне відчинення дверцят, Інтенсивна зона, Звуковий сигнал, Індикатор браку ополіскувача, Індикатор браку солі, Дисплей, Відкладений старт, Регульована висота кошика, Система захисту скла, Внутрішнє освітлення LED |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 674 ₴










